Sprzęt laboratoryjny
NADCHODZĄCE SZKOLENIA

Data: 27 kwietnia  2018 r.
Tytuł szkolenia:   Zapewnienie i kontrola jakości pożywek mikrobiologicznych zgodnie z PN-EN ISO 11133:2014 i PN-EN ISO 7218:2008/a1:2013 , w tym karty kontrolne dla pożywek do metod ilościowych z uwzględnieniem zmian w nowych normach metodycznych
Miejsce szkolenia: Warszawa
Wszelkie szczegóły w załącznikach: szkolenie kwiecień pożywkiformularz zgłoszenia kwiecień Pożywki

Data: 17 maj 2018 r.
Tytuł szkolenia: Campylobacter spp. w produkcji żywności – identyfikacja i występowanie, zagrożenia, diagnostyka, metody eliminacji
Miejsce szkolenia: Warszawa
Wszelkie szczegóły w załącznikach: szkolenie Campylobacter i formularz zgłoszenia szkolenie Campylobacter

BioMaxima S.A. wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów oraz zapotrzebowaniu na rynku medycznym oferuje najwyższej klasy probówki do głębokiego mrożenia w temperaturze do -196 st. C serii ClearLine. Probówki są wolne od DNA, DNaz, RNaz, ATP, inhibitorów PCR oraz niepirogenne, dzięki sterylizacji SAL 10-6. Produkowane w klasie czystości ISO 7. Probówki posiadają barkody, podziałkę, duże, białe pole do opisu. Oferujemy różne pojemności, gwint wewnętrzny lub wewnętrzny, okrągłodenne lub samostojące. Posiadamy również pudełka do głębokiego mrożenia na 81/100 probówek.

W zakresie badań mikrobiologicznych oferujemy sterylne jednorazowe pipety Pasteura wykonane z PE o pojemności 1ml lub 3ml, jednorazowe ezy z kalibrowanym oczkiem 1ul lub 10ul, a także ezy dwustronne 1ul/10ul i ezy z kulką. Ponadto ofertujemy wymazówki transportowe w probówkach bez podłoży i z podłożami Amies, Stuart i Cary Blair.

Kamery do analizy osadu moczu Fast Read wykonane z materiału najwyższej jakości, gwarantują precyzyjną analizę i jednoznaczne wyniki. Kamera posiada pojedynczą, regularną siateczką i pojemność celki 7ul. Służy do analizy 10 różnych próbek moczu. Oferujemy również probówki do wirowania moczu oraz specjalne pipety Pasteura do przenoszenia materiału badanego na kamerę.